Zachęcamy do zgłaszania nowych pomysłów/inicjatyw dot. funkcjonowania i wdrażania LSR

Oczekujemy od wszystkich mieszkańców, zaangażowanych osób we wszystkie działania LGD aktywnego włączenia się w przygotowanie oraz wdrażanie nowej Lokalnej Strategii Rozwoju.

Serdecznie zapraszamy do biura, które jest czynne w godzinach 7:00 – 15:00, gdzie można odbyć konsultacje, w razie jakichkolwiek pytań związanych z LSR.

Ewentualne pytania mogą być również kierowane pod nr tel. 733 828 933 oraz na nasz adres e-mail: lgd@wspolnytrakt.pl. Pod wskazany adres można również przesłać fiszkę projektową LINK i ankietę LINK(w wersji elektronicznej w zakładce ANKIETY). W razie braku możliwości przesłania tych dokumentów w formie elektronicznej można je zostawić w punkcie mobilnym zorganizowanym w każdym Urzędzie Gminy z obszaru LGD „Wspólny Trakt” (więcej informacji nt. punktów mobilnych TUTAJ).

Zachęcamy też do kontaktu z nami przez platformę Facebook, Messenger oraz bezpośrednio na organizowanych przez nas spotkaniach gdzie jest możliwość porozmawiania i uzyskania informacji.

Każda Państwa informacja będzie przetwarzana i postaramy się odpowiedzieć na przesyłane przez Państwa pytania w najbliższym możliwym czasie.

Licznik odwiedzin: Odsłon razem: 573141 | Odsłon wczoraj: 142 | Odsłon dzisiaj: 90