Zapraszamy na Piknik Odkryj Mazowsze 2013

Czwarta edycja promocyjno-edukacyjnego Piniku „Odkryj Mazowsze” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika odbędzie się w dniu 18 maja 2013 r. w godz. 10.00-17.00 w siedzibie ALMAMER Szkoły Wyższej.

Misją tegorocznego Pikniku organizowanego przez naszą Uczelnię, wspólnie ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju Turystyki, Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną i Warszawską Izbą Turystyki, jest promocja różnorodnych form turystyki. ALMAMER – uczelnia kształcąca m. in. kadry w zakresie turystyki pragnie przyczynić się do promocji regionu Mazowsza jako miejsca wypoczynku, zarówno weekendowego, jak i urlopowego.

Ubiegłoroczna, szeroko zakrojona, kampania medialna, zaowocowała licznymi informacjami i relacjami dotyczącymi Pikniku w środkach masowego przekazu. O Pikniku można było dowiedzieć się na kilkudziesięciu portalach internetowych, na stronach wystawców, w prasie codziennej i branżowej, a także w radiu i telewizji.

Pragniemy poinformować, że w poprzednich edycjach Pikniku uczestniczyły samorządy terytorialne i gospodarcze, stowarzyszenia agroturystyczne, organizacje branży turystycznej, muzea, inne instytucje kultury i ochrony środowiska.

Z uwagi na ważność przedsięwzięcia, zachęcamy do czynnego udziału w charakterze wystawcy.

Będziemy zobowiązani także za rozpropagowanie Pikniku wśród innych potencjalnych wystawców oraz zwiedzających.

ALMAMER Szkoła Wyższa
ul. Wolska 43, 01-201 Warszawa
tel. 22 321 85 71

cpk@almamer.pl
www.almamer.pl

Piknik „Odkryj Mazowsze” http://www.almamer.pl/cpk_2011_piknik_Mazowsze.php

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO POBRANIA

źródło: MROT