ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA „NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTĘ BOŻONARODZENIOWĄ MIASTA I GMINY SKARYSZEW”

e Świętami Bożego Narodzenia związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kart świątecznych, a najpiękniejsze kartki to te, które powstają własnoręcznie wykonane przez dzieci, ozdabiane różnymi technikami. Dlatego Burmistrz Skaryszewa zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie na „Najpiękniejszą kartę bożonarodzeniową z motywem Miasta i Gminy Skaryszew”. DO WYGRANIA CENNE NAGRODY.

Termin dostarczenia prac mija 6 grudnia br.

Karty świąteczne można wykonać max. w formacie A4, w dowolnej technice plastycznej umożliwiającej wykonanie skanu lub sfotografowanie. Komisja konkursowa nagrodzi prace w dwóch kategoriach wiekowych.  Zwycięskie projekt zostaną poddane profesjonalnej odróbce drukarskiej i w formie kartek trafią do adresatów w Polsce i za granicą.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się 10 grudnia podczas Charytatywnego Jarmarku Bożonarodzeniowego, na skaryszewskim Rynku. Wszystkie prace stworzą też galerię, którą będzie można oglądać w budynku Urzędu Miasta i Gminy w Skaryszewie w okresie świątecznym oraz zostaną opublikowane na stronie www.skaryszew.pl oraz „fejsbukowym” profilu Skaryszewa.

Szczegóły konkursu znajdują się w załączonym regulaminie.

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki:

Źródło; Gmina Skaryszew