image

Ruszyła VII edycja Mazowieckiego Konkursu Fotografii Kulinarnej

 

Mając nadzieję, że dziedzictwo kulinarne Mazowsza będzie stanowić bogatą inspirację dla nadsyłanych zdjęć w tegorocznej odsłonie konkursu, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza wszystkich miłośników fotografii do udział w Mazowieckim Konkursie Fotografii Kulinarnej.
Głównym celem konkursu jest upowszechnianie mody na fotografię kulinarną oraz zwiększenie świadomości w obszarze tradycyjnej kuchni mazowieckiej. Konkurs przyczynia się do promocji produktów regionalnych z naszego regionu.
Do konkursu można nadsyłać zdjęcia w 2 kategoriach:
  • „Lista Produktów Tradycyjnych”, w której można zgłosić dowolną fotograficzną interpretację przedstawienia potrawy, produktu lub napoju wpisanego na Listę Produktów Tradycyjnych z regionu Mazowsza - Wykaz produktów znajduje się w załączniku nr 3 do regulaminu;
  • „Produkty nagrodzone Laurem Marszałka Województwa Mazowieckiego”, w której można zgłosić dowolną fotograficzną interpretację przedstawienia produktu lub napoju nagrodzonego Laurem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Wykaz produktów znajduje się w załączniku nr 4 do regulaminu.
 
Szczegółowe informacje można uzyskać u pracowników Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich pod numerem telefonu (22) 59-79-140 oraz na stronie: https://mazovia.pl/pl/konkursy/mazowiecki-konkurs-fotografii-kulinarnej-1.html
 
Zgłoszenia można składać do 5 marca 2024 r.
Licznik odwiedzin: Odsłon razem: 573149 | Odsłon wczoraj: 142 | Odsłon dzisiaj: 98