Poznajmy się! Spotkanie dla ngo z powiatu radomskiego

Federacja Mazowia wraz z Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu zaprasza wszystkie organizacje pozarządowe z powiatu radomskiego na spotkanie „Poznajmy się!”, które odbędzie się 15 czerwca 2018 o godz. 15.45 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Radomiu, ul. Andrzeja Struga 1.

 

Celem spotkania jest wzajemna integracja, wymiana doświadczeń i wiedzy o możliwych źródłach finansowania działań, burza pomysłów nad wspólnymi projektami, ale także przestrzeń do rozmowy o trudnościach, z którymi mierzą się organizacje w powiecie radomskim.

 

Wiosną i latem Federacja Mazowia odwiedzi większość powiatów województwa mazowieckiego. Chcemy poznać lokalne organizacje i zaprosić je do dołączenia do Federacji, ale także zachęcić do lokalnego sieciowania pokazując zalety takiej formy współpracy.

 

Chcemy zaprosić wszystkie zainteresowane organizacje do udziału i współtworzenia programu XIV Mazowieckiego Forum Inicjatyw Pozarządowych – ogólnowojewódzkiego spotkania III sektora, które odbędzie się jesienią w Warszawie.

 

Federacja Mazowia to działająca nieprzerwanie od 2002 roku ogólnowojewódzka federacja organizacji pozarządowych. W ostatnich latach Federacja Mazowia realizowała szereg projektów, których głównym celem było wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego na Mazowszu poprzez wzmacnianie potencjału organizacji pozarządowych i/lub zwiększanie zaangażowania mieszkańców w działalność obywatelską i społeczną.

 

Formularz zgłoszeniowy w załączeniu

 

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/230689204182700/

 

 W przypadku pytań prosimy o kontakt: a.lau@mazowia.org.pl

Formularz Zgłoszeniowy –

plakat

zaproszenie