image

Konkurs "Startuj z Mazowsza"

Samorząd Województwa Mazowieckiego ogłasza VI edycję konkursu dla startupów „Startuj z Mazowsza”.

Do udziału w konkursie mogą przystąpić przedsiębiorstwa zarejestrowane i prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego, działające na rynku nie dłużej niż trzy lata (licząc od 21 maja 2024 r.).

Konkurs oferuje trzy kategorie odpowiadające różnym obszarom działalności i etapom rozwoju startupów:

  • inno-tech: dla startupów, które tworzą nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe;
  • social impact: dla startupów o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo;
  • start: dla startupów, które tworzą innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Viable Product lub prototypu, które mają szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

 

Zwycięzcy otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 90 000 zł, wsparcie medialne oraz możliwość zdobycia nagród specjalnych od partnerów konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone podczas konferencji finałowej, a laureaci będą mieli okazję zaprezentować swoje pomysły przed publicznością, w tym przed przedstawicielami biznesu, mediów i inwestorami.

Aby wziąć udział, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Termin zgłoszeń upływa 15 lipca o godzinie 23:59.

Proces aplikacyjny

Przemyślany w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić Ci start. Żeby wypełnić formularz zbierz informacje nt. swojego rozwiązania, modelu biznesowego, zespołu oraz rynku. Po zgłoszeniu, Twój projekt przejdzie przez etap wstępnej oceny formalnej, a następnie ocenę merytoryczną dokonywaną przez ekspertów biznesowych. Dziesięć najlepszych startupów zostanie zaproszonych na Pitch Day, podczas którego będą miały okazję zaprezentować się i przekonać ekspertów, że to właśnie ich pomysł powinien wygrać. Ostatnim etapem jest posiedzenie Kapituły konkursu, która dokona ostatecznego wyboru laureatów.

Konkurs jest doskonałą okazją, aby zaprezentować swoje innowacyjne pomysły i zdobyć wsparcie na rozwój firmy. Nie przegap tej okazji, wypełnij formularz zgłoszeniowy i pokaż, na co Cię stać!

Regulamin konkursu oraz więcej informacji dostępne na stronie: https://mazovia.pl/pl/konkursy/startuj-z-mazowsza-2.html

 

Źródło: https://mazovia.pl/pl/konkursy/startuj-z-mazowsza-2.html

Licznik odwiedzin: Odsłon razem: 576100 | Odsłon wczoraj: 112 | Odsłon dzisiaj: 72