image

III Forum Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych, działających na terenie Gmin Kowala, Iłża, Skaryszew i Wierzbica do udziału w III Forum Organizacji Pozarządowych „Sieć na Trakcie”, które odbędzie się dnia 15 września 2023, w Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Kowali-Stępocinie, ul. Marii Walewskiej 6 o godzinie 16:00.

Link do Formularza zgłoszeniowego na III Forum Organizacji Pozarządowych „Sieć na Trakcie” znajdziecie Państwo TUTAJ

Liczba osób z organizacji zgłoszonych do udziału w Forum 

Uwaga: 
1. Nie ma limitu miejsc dla organizacji z "Sieci na Trakcie".
2. Organizacje spoza "Sieci na Trakcie" prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób

Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 8 września 2023 r.

Szczegóły wydarzenia znajdują się w załączonym programie: PROGRAM FORUM

Celem forum jest integracja, wymiana doświadczeń i poglądów pomiędzy przedstawicielami organizacji pozarządowych, a przedstawicielami samorządów współpracujących z sektorem pozarządowym oraz wzmocnienie dialogu przekładającego się na usprawnienie współdziałania i profesjonalizację działań organizacji pozarządowych funkcjonujących na terenie gmin: Iłża, Kowala, Skaryszew i Wierzbica. Forum ma charakter edukacyjny, będzie płaszczyzną do spotkania się i refleksji praktyków i ekspertów zajmujących się problematyką organizacji pozarządowych oraz wspieraniem inicjatyw na rzecz integracji i rozwoju społeczności lokalnych.

W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu: Paweł Piasek – Prezes Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Wspólny Trakt”, tel. 504 094 459, e-mail: lgd@wspolnytrakt.pl

Licznik odwiedzin: Odsłon razem: 578894 | Odsłon wczoraj: 105 | Odsłon dzisiaj: 57