image

Głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Agro 2024 rozpoczęte!

Tegoroczna edycja największego w Polsce plebiscytu wiejskiego i rolniczego rozpoczęta! Po raz kolejny najpierw w powiatach i regionach, a później w skali województwa i całego kraju zostaną przyznane zaszczytne tytuły dla sołtysów, rolników, liderów społeczności i kół gospodyń wiejskich. O nagrody i wielką promocję powalczą również gospodarstwa agroturystyczne oraz sołectwa.

Plebiscyt Mistrzowie Agro to wielka akcja prezentująca w gazecie, w internecie i w mediach społecznościowych, życie polskiej wsi i jej mieszkańców, ich działania i sukcesy. - To także doskonała okazja dla wiejskich społeczności, aby docenić tych, którzy kształtują ich codzienne życie - mówi Anna Geisler, koordynator akcji. - Z kolei dla uczestników akcji to okazja, aby zaprezentować swoje dokonania w skali województwa, a nawet całego kraju i zdobyć nagrody.

Wybierz kategorię KLIKNIJ i GŁOSUJ lub ZGŁOŚ kandydata

Zgłoś swoich kandydatów w sześciu kategoriach!

Kandydatów do nagród w plebiscycie Mistrzowie Agro nominują partnerzy i patroni akcji, ale również swoje propozycje nominacji mogą zgłaszać także mieszkańcy sołectw z naszego województwa. W tym roku nagrody zostaną przyznane w sześciu kategoriach:

ROLNIK ROKU LINK

SOŁTYS ROKU LINK

LIDERKA / LIDER SPOŁECZNOŚCI ROKU LINK

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH ROKU LINK

AGROTURYSTYKA ROKU LINK

SOŁECTWO ROKU LINK

Na zwycięzców czekają nagrody!

Regulamin, wszystkie informacje o konkursie oraz możliwość głosowania znajdziecie Państwo na stronie: https://polskanews.pl/glosowanie-w-plebiscycie-mistrzowie-agro-2024-rozpoczete-zobacz-kto-zostal-nominowany-i-zaglosuj-wciaz-mozesz-zglosic-swojego/ar/c8-18177927

Licznik odwiedzin: Odsłon razem: 573145 | Odsłon wczoraj: 142 | Odsłon dzisiaj: 94