7. Międzynarodowe Spotkanie w Zakresie Przetwórstwa i Sprzedaży Produktów Ekologicznych i Surowców Naturalnych

Organic Marketing Forum 2012 – 7. Międzynarodowe Spotkanie w Zakresie Przetwórstwa i Sprzedaży Produktów Ekologicznych i Surowców Naturalnych w dniach 7-9 maja 2012 w Warszawie.

Organizowane w 2012 roku Organic Marketing Forum (OMF) będzie kontynuowane zgodnie z  tradycją z lat ubiegłych  oraz wzbogacone o nowe atrakcje: utrzymane zostaną przyjemna biznesowa atmosfera spotkania, doskonałe kontakty z najważniejszymi przedstawicielami branży rynku ekologicznego w Europie Środkowej i Wschodniej, jak i działalność informacyjna nt. europejskiego rynku ekologicznego.  7 maja zorganizowane zostanie także cieszące się dużym zainteresowaniem wieczorne spotkanie Get-Together.

Nowością jest fakt, iż nadchodzące konferencja oraz wystawa będą trwały od rana do wieczora, i odbędą się jednocześnie w dn. 8 maja 2012 r. (w odróżnieniu do lat ubiegłych, gdy obie imprezy trwały dwa dni, od południa dnia pierwszego do południa dnia drugiego). Koncentracja tych dwóch wydarzeń w ciągu jednego dnia nie tylko ułatwi uczestnictwo wielu zainteresowanym, ale także przyciągnie większą rzesze wystawców i gości odwiedzających. Nowością jest także współpraca z nowym partnerem – BioFach. W ten sposób grono partnerów wydarzenia zostanie wzmocnione, co wpłynie na lepszą promocję oraz jakość OMF. Także warsztaty przedkonferencyjne w dniu 7 maja oraz całodniowe wycieczki na teren ekologicznych gospodarstw rolniczych i zakładów przetwórczych poza terenem Warszawy w dn. 9 maja nadają całemu wydarzeniu nowego charakteru.

Zapisy do udziału w OMF już rozpoczęte! Już dziś zapraszamy do dokonywania zgłoszeń  do udziału w imprezie, a tym samym zagwarantowania sobie miejsca w wydarzeniu jako uczestnik lub wystawca.

Zachęcamy do skorzystania z promocyjnej oferty cenowej, która obowiązują do 28 lutego 2012.

Życzymy Państwu udanego startu w Nowy Rok 2012 oraz cieszymy się na spotkanie z Państwem w Warszawie!

Zespół OMF

źródło: Organic Marketing Forum