10. Forum Rozwoju Mazowsza

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza na 10. Forum Rozwoju Mazowsza w dniach 16-17 października 2019 r, które odbędzie się w Centrum Konferencyjnym MsMermaid w Warszawie.

Plakat

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Dwudniowe wydarzenie skupia uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych, który podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych, czy inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych mają szansę zaprezentować swój wkład w rozwój Mazowsza. Sympatycy Forum mogą uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie.

Podczas 10. Forum Rozwoju Mazowsza pokazane będzie spektrum zmian, jakie dokonały się na Mazowszu dzięki wsparciu funduszy europejskich w ostatnim dziesięcioleciu. Do prezentacji własnych dokonań i współorganizacji tego wyjątkowego wydarzenia zaproszono: samorządy, uczelnie i ośrodki naukowe, przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe.

Dla uczestników 10. Forum Rozwoju Mazowsza zaplanowano:

  • debaty i prezentacje na dwóch scenach (na poziomie I oraz poziomie II)
  • warsztaty, konsultacje, spotkania z ekspertami w przestrzeni wystawienniczej (informacje szczegółowe przy prezentacji poszczególnych Partnerów)
  • możliwość poznania najnowszych dokonań innowacyjnych twórców (prezentacja wynalazków, prototypów w przestrzeni wystawienniczej, informacje szczegółowe przy prezentacji poszczególnych Partnerów)
  • grę strategiczną z udziałem Partnerów 10. Forum Rozwoju Mazowsza
  • konkursy z nagrodami dla odwiedzających wydarzenie
  • ciekawe niespodzianki

Dla wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić 10. Forum Rozwoju Mazowsza udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy! Warto zarejestrować się już dziś!

Więcej informacji na stronie: www.forumrozwojumazowsza.pl